תקנון האתר ותנאי שימוש

אתר IPRICE מפרסם טיפים והמלצות מקצועיות המבוססות על מקורות מידע חיצוניים. חלק מהנתונים שעליהם מתבסס המידע באתר עלולים להשתנות במהלך הזמן או להיות לא מדויקים ו/או לא נכונים ו/או לא בשליטת האתר, טרם השימוש בהמלצות האתר יש לוודא עם מקורות נוספים ו/או ישירות מול נותני השירות את נכונות הפרטים.
הנהלת IPRICE מבהירה כי המידע וההמלצות באתר זה אינם מהוות חלופה לעצה מקצועית ולשיקול הדעת של הקוראים, והינו בגדר המלצה בלבד והשימוש בו על אחריות הקורא בלבד!
האתר לא יהיה אחראי לשום נזק או עוגמת נופש שיגרמו כתוצאה משימוש באתר או מהסתמכות על ההמלצות בו.
האתר משמש גם כאתר פרסומי. האתר לא מספק שירותים מקצועיים אלא מקשר בין נותני שירות ללקוחות. במקרה של השארת פרטים לקבלת מידע הפרטים עשויים להימסר לנותני השירות שיבחרו על ידי האתר, כל האחריות על טיב השירות ו/או על נזקים שיגרמו במהלך הזמנת בעל מקצוע ו/או בכל עניין כספי ו/או ביטוחי לא חלה על האתר אלא רק מול הספק שמספק את השירות בפועל.
האתר ממליץ לנהוג משנה זהירות בקשר עם התכנים המתפרסמים באתר ובמכשירי הקצה השונים. בפרט אמורים ובמיוחד הדברים בכל הנוגע למידע מקצועי הניתן על ידי מומחים (בעלי מקצוע). האתר מבהיר כי מידע זה אינו מהווה חלופה לעצה מקצועית, והינו בגדר המלצה בלבד ועל אחריות הקורא!! משכך, הנהלת האתר איננה אחראית לתכנים אלה ולתוצאותיהם (ישירות ועקיפות) העלולות להיגרם לך או לצדדים שלישיים אם החלטת לפעול על בסיס תכנים אלה, וחלה עליך האחריות המלאה והבלעדית לפעולותיך ותוצאותיהן.
דיווח על תוכן פוגעני: כל מי שרואה את עצמו נפגע מתוכן מוזמן לפנות להנהלת האתר, דרך טופס צור הקשר, ולבקש להוריד את התוכן המדובר.
יתכן כי באתר יופיעו קישורים לאתרי אינטרנט או מקורות אחרים כלשהם. ולהנהלת האתר אין שליטה על אתרי אינטרנט ומקורות שכאלה, הנך מאשר ומסכים כי האתר אינו אחראי לזמינותם של אתרי אינטרנט או מקורות אחרים כלשהם, לתכנים, פרסומות שנמצאים באתרים או מקורות כאלו. כמו כן בגלישתך באתר הנך מאשר ומסכים כי האתר לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף ו/או הפסד ו/או הוצאה לרבות עוגמת נפש שייגרמו לך או לרכושך עקב חשיפה ו/או שימוש באתרי אינטרנט ו/או מקורות אחרים.

הרשמה לעדכוני מבצעים \ ניוזלטר

בהצטרפות המשתמש לרשימת הדיוור ("ניולטר") של אתר IPRICE הוא מסכים לקבלת ידיעון פרסומי מהאתר ו/או חומר שיווקי ו/או תדמיתי.
ההרשמה לעדכונים היא חינמית, הפרסומים והתוכן שנשלחים לתיבת האימייל של הנרשמים הם באחריות המפרסמים בלבד. לאתר אין אחריות על המבצעים ו\או על התוכן המופץ ברשימת הדיוור, האתר לא מספק שירותי מקצועיים אלא כגוף מקשר בין נותני שירות ללקוחות בלבד.
ההרשמה לרשימת הדיוור וההסמכה לתנאים אלו מתבצעת על ידי שליחת הוספת האימייל לשדה ההרשמה.
האתר משתמש בתוכנה חיצונית לניהול העדכונים ברשימת הדיוור, בכל אימייל יש אפשרות לביטול ההרשמה על ידי לחיצה על קישור. יתכן שההסרה לא תבוצע בגלל תקלה טכנית, במקרה הנ"ל ניתן לבקש הסרה ידנית בציון האמייל שנשלח אליו העדכונים בטופס צור קשר, ההסרה תבוצע תוך 3 ימי עבודה לכל היותר.
יתכנו תקלות טכניות בשליחה וקבלת העדכונים שלא בשליטת האתר (שליחה מספר פעמים של אותם תכנים, אי קבלת העדכונים ועוד…), לאתר לא תהיה אחריות לתקלות ונזקים שיגרמו כתוצאה מכך.

קניין רוחני

התמונות, התכנים, הגרפיקה, התיאורים וכל חומר אחר, הינם קניינו הבלעדי של האתר, אשר מוגן בזכויות יוצרים ע"פ החוק. כל הדפים המצויים באתר, לרבות הנתונים, התמונות, האיורים והתרשימים והמידע שהם מכילים, הם רכושו וקניינו הבלעדי של האתר ואין לראות במידע המסופק על ידי האתר כהסכמה או כמתן רישיון כלשהו או זכויות כלשהן בקניין הרוחני של האתר או של צדדים שלישיים.
אתר זה מוגן תחת הדין הישראלי והדין הבינלאומי ובכלל זה זכויות יוצרים וסימני מסחר. הסכם זה אינו מעניק זכויות או רישיון לעריכת שינויים ו/או התאמות באתר זה ו/או בתכניו בין שהם נצפים, מורדים מן האתר או בעלי גישה אחרת. האישור הניתן לך לשימוש באתר אינו כולל: העתקה או שכפול או הפצה או תרגום או יצירת פריט כלשהו תוך שימוש במידע המופיע באתר זה, אלא באישור מפורש של האתר
גלישה נעימה.