ביובית

ביובית

ביובית הינה משאית שעליה נמצאת מיכלית וציוד מתאים לשאיבת חומרים שונים (כמו: בטונייט ושמן מינרלי) – זאת לצורך פתרון בעיות במערכות ביוב, אשר בהן צנרות בקוטר רחב מאוד, שאיבת בורות ספיגה ורקב ועוד. בנוסף, הביובית נועדה לתחזק את מערכת הביוב. ישנן ביוביות בגדלים שונים אשר מתאימות למערכות ביוב ולתקלות שונות.

הציוד המותקן על הביובית כולל מצלמה מיוחדת, המיועדת לצילום ומיפוי פנימי של מערכת הביוב, וכן איתור התקלה במהירות וביעילות. נוסף על כך, מותקן צינור מים בלחץ גבוה, אשר תפקידו למוסס ולפורר חומרים אשר גורמים לסתימות. כמו כן, ישנה משאבה גדולה המיועדת לשאיבת נוזלים ופסולת מוצקה, במקרה של הצפות. הביובית פותחת סתימות תוך כדי שהיא מנקה את הצנרת, וזאת בקלות ובמהירות, ובזמן יחסית קצר.

מערכת ביוב נחשבת לתקינה ועובדת כמו שצריך כל עוד היא מבצעת ניקוז. כאשר יש פסולת רבה מידי, נגרמת סתימה או הצפה, ויש להזעיק ביובית בהקדם. בשונה מאינסטלטור, שיכול לטפל בבעיות מקומיות או נקודתיות, ביוביות משמשות לטיפול במערכות גדולות הרבה יותר, כמו מערכות ביוב עירוניות, מערכות ביוב של בתי עסק, בניינים גדולים, פירי מעליות, חניונים תת קרקעיים ועוד. ארגז הכלים, היכולות והמומחיות של אינסטלטורים השתכללו מאוד במהלך השנים, וגם להם יש אפשרות לצלם ולזהות את התקלות בצורה יעילה ומהירה. ועם זאת, כאשר מדובר בסתימה רצינית במערכת גדולה במיוחד, זו עבודה מאוד מורכבת עבור אינסטלטור (שפעמים רבות עובד בחברה של אדם אחד), אך עבודה מאוד קלה עבור הביובית.

בתי עסק שונים, בהם ישנן סתימות לעיתים קרובות (כמעט כל בית עסק בו יש שירותים ציבוריים), נוהגים להזמין את שירותי הביובית פעמים רבות – וזאת מתוך הרצון לשמור על היגיינת המקום, לסלק את ריח הביוב, ולחזור לשגרה כמה שיותר מהר. לרוב, התקלות קורות משתי סיבות: הראשונה, כיוון שמערכת הביוב מיושנת ולא יודעת להתמודד עם המון פסולת. הסיבה השנייה היא השלכת מוצרי היגיינה לאסלה. בתי עסק רבים מזמינים אליהם ביובית אחת לכמה חודשים באופן שגרתי, על מנת שלא להגיע למצב שהעסק נתקע בעקבות סתימה או הצפה.

 

מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר לביובית בקליק !