חברת אחזקה

חברת אחזקה

חברת אחזקה אחראיות על תחזוקה שוטפת של מערכותיו של מבנה מרובה חללים – בניין דירות או משרדים, מבני תעשייה או מסחר וכדומה.

אב הבית (או מנהל האחזקה) הוא זה שאחראי על ריכוז כל הפניות והעבודות, וכן על זימון בעלי מקצוע למטרות שונות, כולל:

  • גינון והפעלת מערכות השקיה.
  • שירותי אבטחה 24/7, הכוללים מצלמות.
  • אחזקת מעליות, כולל תיקונן והשגת אישורים רלוונטיים.
  • עבודות אינסטלציה וחשמל, כולל תיקון מערכות הבניין הקשורות לביוב ולחשמל.
  • תיקונים ושיפוצים, על מנת שנראות הבניין והפונקציונליות שלו תישמר.

בניין אשר שוכר את שירותיה של חברת אחזקה מעלה את ערך הדירות או המשרדים שבו. זאת מכיוון שאחזקת המבנה משפרת את נראותו וכן משדרגת את פעילותו של הבניין.

 

שירותים אשר מעניקות חברות האחזקה

תחזוקה שוטפת וניהול המבנה – כוללת בתוכה שירותי גינון ותחזוקה של מערכות השקיה, ניקיון (של הלובי, השטחים המשותפים, המעליות, חדרי המדרגות וכן המסדרונות) וטיפול במערכות הבניין (מערכות כיבוי אש, מיזוג אוויר, חשמל, מעליות, מים, ביוב ואינסטלציה, גז ועוד).

ניהול ותפעול – רוב חברות האחזקה כוללות גם את שירות זה. הוא כולל גביית וועד בית, שירותי אבטחה ושמירה, הזמנת בעלי מקצוע מתאימים, תחזוקה של מערכות חימום והסקה, משאבות לחץ, תחזוקת החניון, טיפול בענייני ביטוח, ניהול כוח אדם ותקציבים, ייצוג מול הרשויות וכן תחזוקת הבריכה וחדר הכושר.

טיפול בתקלות – טיפול בבעיות הנוצרות בעת שיפוצים או תיקונים, טיפול בבעיות של המבנה או מערכותיו, וכן תקשורת עם ספקים חיצוניים, בנוסף לפיקוח וליווי של עבודות בבניין.

 

יתרונות של חברות אחזקה וניהול מבנים

  • ריכוז כל בעלי המקצוע הדרושים לתחזוקת הבניין – במקום לחפש כל פעם בעל מקצוע אחר ולנסות למצוא את המתאים ביותר עבורכם, חברת האחזקה משתמשת בבעלי המקצוע שלה או יוצרת קשר עם בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים. דבר זה גם יוזיל לרוב את עלויות השירותים.
  • חיסכון בזמן – במקום לטרוח ולחפש איש מקצוע שייתן פתרון לכל בעיה בנפרד, חברת הניהול תיצור קשר או תספק את אנשי המקצוע הרלוונטיים בעצמה.
  • חיסכון בכסף – העובדה שחברת האחזקה מזמינה או מספקת את בעלי המקצוע, תוריד משמעותית את המחיר.
  • עלייה באיכות החיים – חברת האחזקה דואגת שהלובי, חדר המדרגות והמסדרונות יהיו נקיים תמיד. הבניין יהיה צבוע למשעי באופן קבוע, והגינה תהיה מטופחת ויפה. כמו כן, כל פעם שתצוץ בעיה חדשה – חברת האחזקה אמונה על לפתור אותה, כך שיש דאגה אחת פחות.

 

מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר לחברת אחזקה בקליק !

מדריכים בנושא חברת אחזקה

חברת אחזקה לפי ערים