חברת ניקיון

חברת ניקיון

שירותי ניקיון הינם הכרחיים ביותר, בפרט כאשר מדובר בבניין אשר אנשים רבים נכנסים אליו ויוצאים ממנו במהלך כל היממה – בין אם מדובר בבניין דירות או משרדים או בכלל במוסדות גדולים (בתי משפט, בתי ספר ועוד). גם כאשר יש מעלית, עדיין ישנו צורך לדאוג לחדר המדרגות, ללובי הכניסה ולשטחים המשותפים. אחרת, נקבל בניין מוזנח, עם קירות מתקלפים ולכלוך רב.

חברות ניקיון מיועדות לכל אחד אשר רוצה להתגורר במרחב נקי ומסודר. גם בבנייני דירות רבי קומות וגם בבתים פרטיים ניתן להזמין חברות ניקיון. בניין המעסיק חברת ניקיון גורם להעלאת ערכו וכן להעלאת שכר הדירה או המשרד. אנשים רבים אשר מבקרים בבניין או במוסד לא תמיד טורחים לשמור על הניקיון – לכן מומלץ להעסיק חברה שמטרתה לנקות את המבנה 24/7.

השירותים אותם מציעה חברת הניקיון נעשים במסגרת רישיון קבלן שירות, המוענק על ידי משרד התמ"ת. בין השירותים ניתן למצוא:

  • ניקיון שוטף של המשרדים או בניין הדירות
  • ניקיון חניונים
  • ליטוש מרצפות ושיש
  • ניקיון דירה לאחר שיפוץ או לפני כניסה לדירה חדשה
  • ניקוי חלונות בגובה
  • ועוד…

אין צורך להתמודד לבד עם נזקים ועם אבק ולכלוך. עבודה זו יכולה להיות מורכבת וקשה לאדם הבודד, בטח בסקאלה של בניין שלם – כאן נכנסות חברות הניקיון, אשר מעסיקות מספר עובדים בבניין, ואלו אמונים על ניקיונו, כך שהמרחב יהיה נקי ומסודר בכל זמן.

חברות ניקיון מקצועיות יביאו את מיטב העובדים לניקוי וטיפוח המבנה, במסגרת התקציב אותו תוכלו להעניק, וכן ישתמשו בחומרים ובשיטות המתקדמות והטובות ביותר, ללא פגיעה בסביבה או באנשים הנמצאים בבניין.

חברות ניקיון אמינות ומקצועיות יבצעו את עבודת הניקיון ביעילות ובמהירות, בעזרת צוות מובחר ונחוש. כאשר מדובר במשרד, למשל, לא ניתן להסתמך על העובדים עצמם שישמרו על הניקיון לחלוטין – לעיתים קפה עלול להישפך במטבחון. חברת הניקיון תדאג כי המשרד תמיד יהיה מרחב נקי ואסתטי – החל מהמטבחון ועד חדרי השירותים.

חברות הניקיון הוותיקות והמנוסות ביותר בשוק יודעות להתמודד עם כל בעיה ובמינימום תקלות – ניקיון בשעות הרגועות, כך שלא תהיה הפרעה לעבודה או לדיירי הבניין, ושמירה על אווירה נינוחה ונקייה במהלך כל עבודת הניקיון.

 

מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר לחברת ניקיון בקליק !

מדריכים בנושא חברת ניקיון

חברת ניקיון לפי ערים