סורגים

סורגים

ישנם סוגי סורגים רבים ולהם מטרות שונות – בין אם להגן על ילדינו מפני נפילה ובין אם להגן על ביתנו מפני פורצים. חלק מהסורגים אכן נועדו לכך, אך חלק מהסורגים מבצעים עבודה אסתטית גרידא, וזאת לשם הגברת יופיו של המבנה ותו לא (על ידי סורגים בעלי בטן, סורגים מתקפלים או סורגים ישרים).

ישנם מספר גורמים המשפיעים על עלות הסורגים:

  1. עובי – סורג עבה יותר יהיה יקר יותר, כיוון שמשתמשים ביותר חומרי גלם על מנת לייצר אותו.
  2. עיצוב – ככל שעיצוב הסורג מורכב יותר, כך יעלה המחיר בהתאם. המחיר של רוב העיצובים יהיה זהה, אך דוגמאות מורכבות במיוחד, הדורשות עבודה רבה, כמובן יעלו יותר.
  3. צבע – אם תרצו לצבוע את הסורגים, תצטרכו כמובן לשלם על העבודה הכרוכה בכך. הצביעה הפשוטה ביותר היא על בסיס סיליקון, ובהתאם אלו הצבעים הכי פחות עמידים. אם תשקיעו יותר כסף, תוכלו לקבל צבע עמיד יותר.
  4. גילוון – ציפוי המתכת באבץ אשר ימנע חלודה, נראה בצבע כסף מחוספס מעט (כמו של תמרורים). גילוון חם הינו יקר יותר אך עמיד יותר. עם זאת, הוא מקנה לסורג מראה גס. הגילוון הקר זול יותר, אך פחות עמיד.

 

עבודת מסגרות לא מקצועית עלולה להיות מסוכנת – היא אומנם תהיה זולה יותר במקרים רבים, אך המחיר שתשלמו הוא בחוסר הבטיחות האישית שלכם (אשר בעקבותיה רציתם להזמין מלכתחילה עבודת מסגרות). מסגר שאינו מקצועי עלול:

  • לא לגלוון את הסורג (אלא רק לצבוע אותו בצבע כסוף), מה שיגרום להופעת חלודה באיזורי הריתוך לפחות, אם לא בכל הסורג כולו.
  • לצבוע את הסורגים ישר על שכבת האבץ ללא פריימר, כך שהצבע יחזיק לזמן מועט מאוד.
  • להתקין סורגים ישירות בקיר ללא מסגרת או עם מסגרת דקה מידי.
  • לא ללטש את הריתוך, מה שיקנה לסורגים מראה לא אסתטי, אך עלול גם להוות סכנת פציעה.
  • עם כל זאת, הסכנה הגדולה מכולם היא שמסגר לא מקצועי לא יתן לכם אחריות על הסורגים. האחריות כוללת אי הופעת חלודה וכן אורכה לשלוש שנים לפחות.

מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר לסורגים בקליק !