עבודות אלומיניום

aluminum

אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם הפופולאריים כיום בשוק. דבר זה אינו מפתיע אנשי מקצוע רבין, היות ומדובר בחומר גלם איכותי, חזק ועמיד ושאינו עולה המון. מאלומיניום ניתן לייצר חלונות, דלתות, תריסים ועוד. בעלי המקצוע מתחום עבודות האלומיניום מייצרים וגם מתקינים את המוצרים הללו.

עבודות אלומיניום נפוצות

בשנים האחרונות, התרחב השימוש באלומיניום כחומר גלם ליצירת דברים רבים – הוא קל מאוד לשימוש, להרכבה ולתחזוקה. חומרים אחרים הם פחות פרקטיים ממנו, וכן ניתן ליצור איתו עיצובים ייחודיים. האלומיניום משמש גם כחומר איטום טוב יותר מעץ.

 1. חלונות: גם בדירה פרטית וגם במשרד, יש צורך בחלונות – על מנת להכניס אור לחלל וכן לאוורר אותו. חלונות אלומיניום נראים נקיים ומקצועיים, וקלים לפתיחה וסגירה.
 2. דלתות: בכניסה לכל בית וכמעט לכל חדר נמצא, כמובן, דלת. דלתות אלומיניום משמשות בדרך כלל ביציאה למרפסת או לגינה. הן מעניקות לחלל מראה ייחודי ועדין, המבדיל את חוץ הבית מפנים הבית באופן חלק ונעים לעין.
 3. תריסים: על מנת לשלוט בכמות האור הנכנסת לחדר, ניתן להתקין גם תריסים מאלומיניום. אלו יכולים להיות ידניים או חשמליים, לבחירת הלקוחות.

פרופיל אלומיניום: על מנת לייצר תריס, דלת וכו' מאלומיניום, ראשית מייצרים "פרופיל אלומיניום" – יציקה (בדרך כלל, בצורת ח' או ר', אך יש גם גלילים, צורת U, צורת H ועוד), אשר משמשת כבסיס לפריט אותו רוצים להרכיב. בעצם, פרופיל האלומיניום משמש מסגרת למוצר אותו תזמינו – בין אם מדובר בדלת, חלון או תריס.

יתרונות אלומיניום על פני חומרי גלם אחרים

 • נוח לעבודה – קל לחתוך, לרקע ולחשל את האלומיניום, מכיוון שהוא מתכת רכה יחסית.
 • קל מאוד – האלומיניום אינו שוקל הרבה.
 • לא מחליד בקלות – לאלומיניום סף התחמצנות גבוה אשר מגן עליו מפני קורוזיה.
 • שימושים רבים – יכול לשמש לייצור של מגוון רהיטים, וכן משמש כחומר איטום ובידוד.
 • עמידות – חומר גלם חזק, אינו נשחק בקלות.
 • ידידותי לסביבה – האלומיניום אינו חומר רעיל.
 • פשטות – אלומיניום הינו חומר שקל להתקין, להרכיב, לפרק ולתחזק.
 • יכול להתערבב עם מתכות אחרות – האלומיניום הוא מתכת אך הוא אינו מגנט, ולכן ניתן לערבבו עם מתכות נוספות, בלי לאבד מעמידותו.

מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר לעבודות אלומיניום בקליק !

מדריכים בנושא עבודות אלומיניום

עבודות אלומיניום לפי ערים