פוליש

פוליש

הפוליש יכול לשדרג את מראה הבית, כך שייראה יוקרתי ואלגנטי. פוליש, בבסיסו, בא מהמילה Polish שמשמעותה "להבריק" – וזוהי מטרתו: להבריק את הרצפה והבית ולדאוג שהכל יהיה נקי ונוצץ. ישנם סוגים שונים של פוליש, המתאימים לרצפות שונות. אך כשמדברים על פוליש, לא מדברים רק על הברקת הרצפה…

מחיר הפוליש כולל בתוכו:

 • פוליש לרצפה.
 • ניקיון יסודי של ציוד האמבטיה: כיור, ברז והאמבטיה עצמה.
 • ניקיון יסודי של הפאנלים וארונות המטבח.
 • ניקיון של חלונות ותריסים.
 • ניקיון של המשקופים והדלתות.

המחיר יעלה אם העובדים ייתקלו בקשיים מיוחדים, כמו לכלוך עקשן במיוחד או קרמיקה מחוספסת.

שלושת סוגי הפוליש

 1. פוליש ווקס: מריחת חומר דמוי שעווה בעזרת מכונת פוליש. זהו פוליש חיצוני בלבד, כלומר אין החדרת חומרים לרצפות.
 2. פוליש סילר: מטרת חומר הסילר היא להגן על המרצפות מפני ספיגת לכלוך ולחות – הוא אינו חומר ניקיון, אך הוא גם מבריק את הרצפה (באופן חיצוני בלבד). ניתן למרוח אותו באמצעות מברשת. מכיוון שישנם סוגי סילר המתאימים לרצפות שונות, כדאי להיעזר בחברת ניקיון מקצועית, אפילו שאין צורך במכונה כדי למרוח סילר.
 3. פוליש קריסטל: נעשה באמצעות מכונה מיוחדת המקרצפת את הרצפה. תוך כדי הקרצוף, המכונה מחדירה למרצפות חומרי הברקה שונים.
 • אם תרצו לעשות פוליש קריסטל לאחר שעשיתם פוליש ווקס – המחיר יעלה. זאת מכיוון שיש להוריד את כל שאריות הווקס לפני הפוליש החדש.

התאמת סוג הפוליש לרצפה: בדרך כלל רוב חברות הניקיון יציעו פוליש קריסטל באופן מיידי, היות ותוצאותיו מחזיקות לזמן הרב ביותר, וכן פוליש קריסטל נחשב לאיכותי ביותר מבין השלושה. עם זאת, הוא אינו מתאים לכל סוג רצפה, וישנם כמה שיקולים שכדאי לעשות לפני…

 • תקציב – פוליש קריסטל הוא האיכותי מבין השלושה ובהתאם הוא גם היקר מבין השלושה.
 • תזוזה בחדר – מצב הפוליש מושפע כמובן מכמה אנו משתמשים בחדר. בחללים בהם נעשה שימוש נרחב או הזזת רהיטים, כדאי לבצע פוליש שיחזיק לזמן רב יותר, כמו הקריסטל. ווקס וסילר נשרטים ומתלכלכים יותר בקלות מהקריסטל.

הרצפה עצמה – אם הרצפה ישנה ומתפוררת, פוליש קריסטל עלול להזיק לה אף יותר, ולכן כדאי לבחור בסילר או בווקס. כמו כן, אם על הרצפה יש שריטות רבות – פוליש לא יעזור לחדש אותה, אלא ליטוש אבן. רק לאחריו ניתן יהיה לעשות פוליש.

מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר לפוליש בקליק !

מדריכים בנושא פוליש

פוליש לפי ערים