קוסמטיקאיות

קוסמטיקאיות מחיר

הקוסמטיקאית הינה אחת מבעלות העסק עם המקצוע הכי רגיש שיש – היא אחראית, בסופו של דבר, על הנראות שלנו. אנו שמים בידיה את פנינו ואת גופינו וסומכים עליה שתוציא מאיתנו את המיטב, בכל הקשור למראה החיצוני.

הקשר עם הקוסמטיקאית הוא מאוד אישי, ובדרך כלל נרצה שיהיה ארוך טווח – היות שתחום הקוסמטיקה נושק לתחום הרפואה, נרצה קוסמטיקאית קבועה – כמעט כמו רופא.

איך נבחר את הקוסמטיקאית הכי טובה עבורנו? השוק מוצף בבעלות המקצוע, כל אחת מספקת שירותים מיוחדים אחרים, כל אחת הכי מקצועית והכי טובה, עם הסלון הכי יפה – הבחירה אכן קשה, אך ישנם כמה פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים קוסמטיקאית.

ראשית, חשוב להסתכל על האווירה בקליניקה – האם נעים להיות בה? וודאו כי הקליניקה נקייה ואסתטית (ופה היופי כן חשוב). הניקיון חשוב במיוחד בכל הקשור לטיפולים רגישים כאלה, ולכן חשוב לבדוק כי הקוסמטיקאית מחטה את כל המכשירים בקליניקה וכן כי היא משתמשת במכשור חד פעמי.

שנית, יש לוודא כי הקוסמטיקאית נעימה וסובלנית אליכם, מעבר לשירותיות ולדיסקרטיות שהיא משרה. היות שהקשר עם הקוסמטיקאית אינטימי ורגיש מאוד, כדאי להיות בטוחות בכך שכל פעם שתיכנסו לקליניקה, תצאו ממנה רגועות ושמחות, בתחושה טובה ונעימה.

מה היא ההתמחות של הקוסמטיקאית? בדרך כלל, קוסמטיקאית אחת תעניק שירותים רבים, היות שהתחום נמצא כל הזמן בפיתוח – מציפורניים, דרך הסרת שיער במגוון דרכים (כולל לייזר), עד לטיפולי פנים של אנטי אייג'ינג וגלי רדיו – ועוד טיפולים רבים נוספים.

יחד עם זאת, המומחיות של כל קוסמטיקאית היא האבחון (או: הדיאגנוזה). על הקוסמטיקאית לאבחן כראוי את עור הפנים של הלקוחה ולהציע לה את הטיפולים והתכשירים המתאימים לה – כולל אילו טיפולים אסור לבצע בלקוחה הזו (למשל: בהיריון, אסור לתת רטינול).

ענף הקוסמטיקה מוצף במגוון רחב וענק של מוצרים – דבר זה גורם לבלבול רב, מה שבתורו גורם לנו לקנות שלל פרודוקטים שאין לנו צורך בהם ואף יכולים להזיק לעור שלנו, אם הם אינם מתאימים לו. לכן, מומלץ להתייעץ בקוסמטיקאיות שתתאים לנו את המוצרים הטובים ביותר עבורנו.

כמובן שישנם מוצרי קוסמטיקה המשווקים בקליניקות עצמן – מוצרים אלו הינם יקרים מהרגיל בדרך כלל, היות שמדובר בחברות קוסמטיקה שמשקיעות הון עצום בפיתוח הטכנולוגיה של מוצריהן. כלומר, תמורת המחיר שתשלמו, תקבלו מוצר איכותי ואפקטיבי יותר.

מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר לקוסמטיקאיות בקליק !

מדריכים בנושא קוסמטיקאיות

קוסמטיקאיות לפי ערים