רופאי שיניים

רופא שיניים

החיוך שלנו הוא אחד מהרשמים הראשוניים שאנו עושים על אחרים, והוא מושפע באופן ישיר מבריאות הפה שלנו. זו בתורה, משפיעה על הזדמנויות, יחסים ובטחון עצמי, בכל תחומי חיינו.

בחירת רופא שיניים היא אינה עניין של מה בכך, היות וישנה משמעות גדולה לטיפול משמר ומונע כאשר מדובר בבריאות הפה, השיניים והחניכיים שלנו. אומנם ישנם רבים שמפחדים מרופא שיניים, אך מניעה מלהגיע אליו משמעה בעיות רציניות יותר בהמשך – בעיות שמתחילות כקלילות וניתנות לפתרון בשיטות עדינות ולא פולשניות במיוחד.

כאשר בוחרים ברופא שיניים, אנו רוצים קודם כל להיות בטוחים כי נרגיש בנוח לחלוטין בעת הטיפול. אך לא פחות חשוב מכך – אנו רוצים לדעת שנצא מהרופא עם חיוך זוהר ויפה יותר, שמקורו בשיניים וחניכיים נקיות ובריאות.

 

טיפולי שיניים נפוצים ומחיר

  • מחיר – מחיר טיפולי השיניים משתנה, כמובן, לפי הטיפול אותו אנו צריכים, וכן לפי סוג הטיפול הספציפי (למשל: סתימה – לבנה או כסופה?). אך מעבר לכך, מחיר הטיפול משתנה מאוד בין ביטוחים של קופות החולים השונות. ואם בחרנו ללכת לרופא פרטי – המחיר גם נע על ציר רחב מאוד.
  1. סתימה: מתחלקת לשני סוגים, כאמור – לבנה וכסופה (אמלגם). הסתימה הלבנה יקרה יותר לרוב, היות והיא משחזרת את מראה השן המקורי ומעניקה מראה טבעי יותר.
  2. טיפול שורש: כאשר העששת חודרת לתוך מרכז השן, יש צורך בטיפול שורש, על מנת שהזיהום לא יתפשט. המחיר משתנה פה לפי מיקום השן בפה או לפי מספר התעלות בהן מבצעים את הטיפול.
  3. ניקוי אבנית: זהו טיפול שגרתי שמומלץ לעשות פעם בחצי שנה או שנה, והוא כולל ניקוי יסודי, שלא ניתן להשיג על ידי צחצוח שיניים או חוט דנטלי.
  4. עקירה: טיפול זה נעשה כאשר השן רקובה לחלוטין עד השורש, ואין ברירה אלא לעקור אותה.
  5. עקירה כירורגית: זו מתבצעת כאשר העקירה הפשוטה לא מתאפשרת, היות והשן לא יכולה להישלף בקלות. העקירה הכירורגית הינה ביצוע חתך בחניכיים – זהו הליך מורכב ויקר, הדורש החלמה ארוכה.
  6. עקירת שיני בינה: מלבד במקרים הנדירים בהן אנשים נולדים ללא שיני בינה או שהצמיחה שלהן לא גורמת לתופעות לוואי בלתי נסבלות, יש צורך לעקור אותן – בין אם נוצרת דלקת או כאבים, ובין אם כטיפול מניעתי.

 

מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר לרופאי שיניים בקליק !

מדריכים בנושא רופאי שיניים

רופאי שיניים לפי ערים