פרגולות מאלומיניום

פרגולות אלומיניום מחיר

פרגולות מאלומיניום משוות לחצר או לגינה מראה מודרני ואלגנטי, וכן מהוות פתרון לבעיית השמש הקופחת בארץ. האלומיניום הינו חומר קל אך חזק מאוד. ניתן לייצר ממנו פרגולות עמידות לאורך זמן, המשמשות להצללה או להגנה מפני רוחות או גשם כמובן, אשר תחזוקתן מהווה מטלה קלילה.

האלומיניום אינו צובר חלודה, והוא נחשב למתכת קלה מאוד. פרופיל המתכת המיוצר מאלומיניום נצבע בדרך כלל בשכבה עבה של צבע, עם אחריות – כך, הפרגולה נשמרת לאורך זמן ולא מאבדת מצבעה או מעלה חלודה.

לפני שבונים פרגולה, ראוי לשקול לשם מה היא נועדה – לייצור צל או להגנה מפני רוחות וגשמים? ההחלטה על מטרת הפרגולה תעזור בהמשך בבחירת הכיסוי, בבחירת חומרי הגלם שירכיבו את הפרגולה ועוד. בסופו של דבר, ההחלטה מראש תעזור בבניית פרגולה בטיחותית ונוחה.

 

סוגי פרגולות אלומיניום

  • פרגולה עומדת: פרגולה הנתמכת על ידי ארבעה עמודים עצמאיים, כלומר אינה צמודה לאף קיר. חשוב להשקיע בבניית יסודות חזקים בפרגולה זו, היות והיא פחות יציבה מפרגולה הנתמכת על ידי קירות.
  • פרגולה תלויה: פרגולה המחוברת לקיר החיצוני של הבית וכן לשני עמודים עצמאיים. מתאימה גם לחצרות קטנים יותר, בהם אין מקום לפרגולה עומדת. יש לוודא כי יותקנו חיזוקים שיעזרו לקיר לתמוך בפרגולה.

 

סוגי כיסויים לפרגולות מאלומיניום

  1. מחצלת במבוק: מיועדת להצללה ומגיעה במגוון גדלים, עוביים וסוגים שונים של במבוק. האיכותי ביותר הוא במבוק מושחל, שהוא בעל חוט פנימי.
  2. סנטף: פלסטיק גלי המצל ומגן מפני הגשם. מגיע במגוון צבעים, אטומים או שקופים, וכן מכיל הגנה מפני UV (קרינת השמש). הסנטף נחשב לעמיד מאוד.
  • הערה – ניתן לשלב בין מחצלת הבמבוק לסנטף, כאשר הסנטף מותקן מעל מחצלות הבמבוק.
  1. רפפות: מגנות מפני גשמים וגם מפני השמש. אלו הם פנלים הנעים על צירים, אשר ניתנים לסגירה ופתיחה באופן ידני או על ידי שלט (במערכות חשמליות).
  2. ברזנט: מגן מפני הגשם והשמש. יריעה רחבה ואטומה למים המגיעה במגוון צבעים.
  3. פוליגל: מגן מפני השמש וגם מפני הגשם. חומר ישר ושטוח המגיע במגוון צבעים.
  4. איסכורית / איסכורית מבודדת: מגנה מפני קרינת השמש וגם מפני רוחות וגשמים. האיסכורית היא בעצם כיסוי עשוי פח אשר ניתן לצבוע בכל צבע שתרצו. האיסכורית המבודדת עשויה משתי שכבות פח, שביניהם ישנה שכבה מבודדת.

מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר בקליק !