מקלחונים

מקלחונים

חדר האמבטיה שלנו מהווה את הסימן שהיום הסתיים, ניתן להוריד מעצמנו את הלכלוך ולהירגע, להרגיש נקיים ולהתכונן לערב נעים. בחדרי אמבטיה קטנים אומנם אין מקום לאמבט הקלאסי, אך זהו מקום מושלם להתקין בו מקלחון. הבחירה במקלחון משמע לחסוך במים, להפוך את ניקוי החלל למשימה קלה – וכל זאת מבלי להרטיב את כל החדר.

באיזה מקלחון לבחור?

ניתן לבחור בין שני סוגי דלתות למקלחון:

  • הזזה – דלת אחת או יותר הנעות על מסילה מותאמת. בדרך כלל, מקלחון כזה יותקן בחדרי אמבטיה קטנים מאוד, בהם השירותים או הכיור צמודים למקלחון. עם זאת, למקלחון ההזזה ישנו יתרון משמעותי: היות והמסילות מותקנות ברצפה, הוא מאפשר איטום טוב יותר מפני המים. ניתן גם להתקין מסילות עיליות על מנת שלא יצטבר עובש קרוב לרצפה.
  • פתיחה – דלתות המורכבות על צירים, אשר נפתחות החוצה או פנימה. מקלחון זה תופס מקום נרחב יותר בחלל. היתרון במקלחון כזה, הוא שעל אף הגודל, מצטבר בו פחות עובש ולכלוך.

צורות מקלחון אפשריות

  1. מקלחון פינתי – מקלחון התוחם שני קירות (כלומר, נמצא בפינת החדר). זהו המקלחון הנפוץ ביותר, אשר חוסך במקום וכך מתאים לכל חדר אמבטיה, ולו 3 צורות:
  • סטנדרטי: בעל שתי דלתות ושתי דפנות קבועות, בדרך כלל בצורת ריבוע או מלבן.
  • מעוגל: בעל דלת אחת מעוגלת אשר סוגרת את פינת החדר.
  • קטום: בעל 3 דלתות זכוכית (יחד עם דפנות הקיר, יוצר מעין מחומש), קטן יותר מהשניים הקודמים, כך שהוא מתאים לחדרי אמבטיה קטנים במיוחד.
  1. מקלחון חזיתי – מקלחון התוחם 3 קירות קבועים, כלומר בעלת דלת זכוכית אחת.
  2. מקלחון Free Standing (עומד) – מקלחון העומד באמצע חלל החדר, ללא שום תמיכה של הקירות. מתאים לחדרי אמבטיה מעט גדולים יותר, בהם אין צורך לנצל את שטח הקירות.
  3. אמבטיון – דלת זכוכית המותקנת מעל אמבטיה אשר צמודה לקירות, כך שהיא מונעת מהמים לצאת החוצה מהאמבטיה אל חלל החדר. גם כאן ישנן מספר אפשרויות לדלתות – סגירה חלקית (דלת אחת עומדת), סגירה מלאה (שתי דלתות) או סגירת האמבטיה למקלחון (דלת אחת).

מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר למקלחונים בקליק !

מדריכים בנושא מקלחונים

תהליך קבלת החזרי מס
החזרי מס - מדריכים

תהליך קבלת החזרי מס

מהו החזר מס? מס הכנסה גובה מס מכל אדם בישראל שעובד לפרנסתו. גובה המס משתנה בהתאם לגובה המשכורת ובהתאם לנקודות זיכוי בשל עמידה בקריטריונים שונים

מעבר למדריך »
תיאום מס
החזרי מס - מדריכים

תיאום מס

שים לב: אם אתה שייך לאחת מהקטגוריות הבאות – כנראה שאתה צריך לעשות תיאום מס: עברת עבודה במהלך השנה, כולל יציאה לחל"ת אתה מקבל משכורת

מעבר למדריך »
החזרי מס
החזרי מס - מדריכים

החזרי מס לעצמאים

במדינת ישראל ישנם כ 3.4 מיליון שכירים במשק, לעומתם, יש רק כ 340 אלף עצמאיים. אם אתם עצמאיים אתם בטח יודעים שלהיות עצמאי זה דבר

מעבר למדריך »